Aloe Vera - blog o zdraví
Blog
Zdravie z prírody
>

Máte pocit ťažkých nôh? - Blog - príbehy - Zdravie z prírody

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Máte pocit ťažkých nôh?

Publikoval Viera Samselyová v Aloe Vera · 26/5/2014 22:42:07
Tags: VS

Nepoznám človeka, ktorý by nezažil bolesť nôh. Dosť často som tento problém mala aj ja. Po celodennom zhone alebo po námahe so cítila, akoby moje nohy neboli moje. Akoby som na nich mala prídavné závažia.

A stávalo sa, že sa k ťažkostiam pridružili  aj nočné kŕče v lýtkach.

Bež
ne začneme s masírovaním nôh a sami seba presviedčame, že je to len prechodné a časom to prejde. A to je práve tá veľká chyba, ktorú robí väčšina z nás. Ignorujeme prvé príznaky závažného ochorenia žíl.

Na túto skutočnosť upozorňuje Prof. MUDr. Vladimír Šefránek  CSc  prednosta Kliniky cievnej chirurgie NÚSCH v Bratislave v článku Ak nohy bolia, počúvnite ich. Uvádza, že podľa štúdie z roku 2008 väčšina pacientov vyhľadá  lekársku pomoc už s kŕčovými žilami po niekoľkých rokoch ťažkostí a bolesti.
Môžete to zmeniť! Nečakajte na nevratné zmeny vo vašich žilách. Pomôžte
svojim nohám, kým je ešte čas, veď vás poslušne nosia celý život.

A ako som si pomohla?
Aloe Vera gélom. Pila som kvalitný čistý Aloe Vera gél  s extraktom zo žihľavy - "špecialistu" na cievy. Začala som ho piť kvôli vysokému krvnému tlaku, z ktorého som sa postupne vyliečila.
Prvý pocit, ktorý som po začatí užívania Aloe Vera gélu mala, bol práve ten, že mám ľahšie nohy. A nie som sama. Túto skúsenosť mi potvrdila aj pani Grétka, ktorá Aloe Vera gél začala piť len nedávno spolu s minerálmi na odkyslenie organizmu. V nedeľu 25.5.2014 mi napísala: „Bola som po dlhom čase zabehať a som spokojná. Moje ťažké nohy sa mi paradoxne uvoľnili.“
Máte podobné ťažkosti? Neváhajte, neodkladajte riešenie. Pomôžte si prírodnými produktami
, kým je ešte čas.

Viera Samselyová, 0918 735 794, viera.samselyova@gmail.com

comments powered by Disqus
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky