Aloe Vera - blog o zdraví
Blog
Zdravie z prírody
>

Červené žilky sú už minulosť - Blog - príbehy - Zdravie z prírody

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Červené žilky sú už minulosť

Publikoval Viera Samselyová v Pleť · 30/8/2013 18:10:54
Tags: VS

Asi pred týždňom mi priateľka povedala: "Máš výbornú pleť. Čo so sebou robíš?" Najprv som si pomyslela, že preháňa, hoci ma to naozaj potešilo. Ale potom ma napadlo "preskúmať", čo také sa s mojou pleťou stalo. Postavila som sa pred zrkadlo a uvedomila som si naozaj zmenu.
V apríli 2012 som mala pleť nečistú a strhanú. Spod kože mi presvitali červené žilky, s ktorými som dlho márne bojovala. O zapálených a červených miestach ani nehovorím. Je pravda, že sa pod to podpísali stresy a psychická záťaž, ktorú som v tom období prežívala. Keďže už vtedy som mala prístup ku kvalitným LR produktom, no bola som bez skúseností, poradila som sa so skúsenejšími, čo mám robiť. Kvôli zdravotným ťažkostiam s vysokým krvným tlakom som pila Aloe vera gél Sivera. A začala som aj na tvár používať Aloe vera pleťové krémy. Denný, nočný a aj očný. Bola som veľmi spokojná. Zapálené miesta zmizli, pleť sa znormalizovala. Po čase (asi po 2 mesiacoch) som si pod nočný krém začala dávať kolagén. Kvalitný štiepený kolagén, ktorý sa vpil rýchlo do pokožky. Výsledok nebol vidieť ihneď , ale až po čase. Moja vtedajšia kozmetička mi nechcela veriť, že som nebola na laserovom odstránení červených žiliek. Ale div sa svete, naozaj neboli vidieť. A viete prečo? Pleť som mala nádherne hydratovanú, vláčnu, doslova akoby „nasiakla“.  Bola som rada, pokračovala som v ošetrovaní pleti, pila som aj naďalej gél. Postupne sa mi za 16 mesiacov podarilo vysadiť obidve tabletky na tlak a tým očistiť telo od chémie. Moja pleť začala žiariť a ja som si to sama na sebe ani nevšimla!
No prišla som sama na vlastnej koži k poznaniu: Všetko so všetkým súvisí! Niet vonkajšej krásy bez toho, aby sme nemali detoxikovaný organizmus. Veď kde sa naše zanesené vnútro prejaví najprv? Ja si myslím, že na pleti. Súhlasíte? Ja som sa o tom presvedčila na základe vlastných skúseností. Aloe vera má u mňa vyhradené miesto natrvalo, doslova na ňu nedám dopustiť, pretože niet nad kvalitné prírodné produkty.


    Viera Samselyová
comments powered by Disqus
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky