Aloe Vera - blog o zdraví
Blog
Zdravie z prírody
>

Posunutá platnička tlačí na miechu - Blog - príbehy - Zdravie z prírody

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Posunutá platnička tlačí na miechu

Publikoval Boris Guman v Úrazy, zranenia · 17/8/2014 21:09:45
Tags: BG

Moje ťažkosti so šťastným koncom sa začali v decembri 2013. Pociťoval som bolesti v oblasti krku, prevažne na ľavej strane. Bolela ma aj celá ľavá ruka a palec na ruke som  mal 24hod. denne strpnutý. Tak som fungoval 3 týždne, až som sa odhodlal ísť k lekárovi. Už to nebola sranda, bolo to už asi vážne.
Bol som na vyšetrení magnetickou rezonanciou, na ktorej mi zistili veľký nález, aspoň to povedala sestrička, ktorá vyšla z dverí. Možno si viete predstaviť, ako som sa cítil. Čudný pocit, taký pocit prázdna, ale nie beznádeje. Zistili mi, že mám posunutú platničku v krčnej oblasti, ktorá mi tlačí na miechu.
Doktori mi povedali, aby som porozmýšľal nad svojím ďalším pôsobením v živote. Dosť som športoval a zrazu mi bolo povedané, žiaden šport akurát tak prechádzky. Hrozilo riziko ochrnutia. Tak som dostal 2 možnosti, operácia platničky, že mi ju vymenia za titanovú a budem mať 1000,- EUR v chrbte alebo obmedzené možnosti v živote.
Ja som si vybral tu prvú, keďže bolesť už bola neznesiteľná a chcel som čím skôr fungovať ako pred tým. Veľa ľudí ma od operácie odrádzalo, ale aj napriek tomu som papiere na operáciu podpísal.
Počas čakania na operáciu som využil možnosť poradiť sa s lekárom Tomášom Kampem. Poslal som mu lekársku správu a on mi odporučil užívať špeciálnu Aloe Vera Freedom + Tabletky Freedom PLUS a 500mg vitaminu C denne.


Počas čakania na operáciu som začal užívať tieto produkty. Dávkovanie Aloe Vera Freedom gél 3x30ml denne + 3x1 tabletu Freedom Plus a 500mg vitaminu C. Po mesiaci uživania som pociťoval zlepšenia. Už som nepotreboval brať tabletky od bolesti. Predtým vždy keď som išiel spať, tak som musel brať tabletku na bolesť, prestal som ich brať. Operáciu som zrušil a začal som po dohode s lekármi cvičiť MS systém. Presne po 2 mesiacoch som mohol fungovať bez bolesti.
Dnes po 6 mesiacoch hrám opäť aktívne futbal, a to 4 krát do týždňa. Bolesť už nepociťujem žiadnu. Snažím sa 3x v týždni cvičiť cviky na brucho aj chrbát a Aloe Vera už nepijem 3x denne 30ml, ale len 1x denne 30ml.
Som vďačný, že som nemusel ísť na operáciu a užívam si každú jednu minútu s mojou rodinou bez bolesti.


Pokiaľ máte aj Vy podobné ťažkosti, vyskúšajte, môže to pomôcť aj Vám.
Boris Guman, 0918 978 444, boris.guman@gmail.com


comments powered by Disqus
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky