Aloe Vera - blog o zdraví
Blog
Zdravie z prírody
>

Colostrum a chrípka - Blog - príbehy - Zdravie z prírody

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Colostrum a chrípka

Publikoval Ingrid Sláviková v Colostrum · 23/3/2015 21:31:00
Tags: colostrum
Som z tých, ktorí si pri hľadaní riešenia zdravotného problému radi prečítajú osobné skúsenosti iných ľudí. Preto som sa aj ja rozhodla podeliť sa s vami, ako mi pomohlo colostrum.

Musím sa priznať, že moje prvé skúsenosti s ním neboli osobné. Colostrum pomohlo „len“ synovi a manželovi, netýkali sa priamo mňa. Prišiel však čas, kedy som silu colostra pocítila na vlastnej koži aj ja. Pri prvých príznakoch chrípky, ktorá začala na mňa útočiť, som sa rozhodla začať colostrum užívať.  A dobre som urobila. Vyhli sa mi všetky typické chrípkové príznaky ako je bolesť hlavy a „celého človeka“, otravné kvapkanie z nosa a očí. Colostrum sa postaralo o to, že ma chrípka nevyradila z pracovnej činnosti. Neviem, ako to všetko dokázalo. Pre mňa je dôležité, že mi tento „prírodný zázrak“ pomohol.

Ďakujem, že som mala šancu colostrum poznať a vyskúšať na vlastnej koži.

Dodávam ešte, že sa starám o svoje zdravie aj preventívne, už dlhšie pijem aloe vera gél.  A týmto vyjadrujem veľkú spokojnosť (aj sama sebe), že som sa v istom okamihu správne rozhodla. Áno, rozhodla som sa starať sa o svoje zdravie a spoľahnúť sa na prírodu.

Ešte váhate? Neváhajte príliš dlho. Riešenie svojich zdravotných ťažkostí máte na dosah.

   Mgr. Ingrid Slávikovácomments powered by Disqus
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky