Aloe Vera - blog o zdraví
Blog
Zdravie z prírody
>

Ako prežiť krásne leto bez choroby - Blog - príbehy - Zdravie z prírody

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Ako prežiť krásne leto bez choroby

Publikoval Viera Samselyová v Colostrum · 7/6/2015 19:15:00
Tags: colostrum


Horúce leto a vy ste v posteli s horúčkou. Hrozná predstava! Alebo sa aj vy budíte zo sna zo strachu z náhleho ochorenia dcéry zopár dní pred odchodom na vašu vytúženú letnú dovolenku? Čo keď dostane angínu ako každé leto? Čo ak neustriehnete syna a predsa len zlíže zmrzlinu príliš rýchlo a odnesie si to hrdlo so zápalom a horúčkou? Čo ak .... ?
 
Preč s katastrofickými scenármi

Chcete predsa prežiť krásne leto s kopou nádherných zážitkov. Chcete konečne zrelaxovať a prežiť zaslúžený a zaplatený oddych na obľúbenom prípadne ešte neprebádanom mieste! Chcete odísť na dovolenku s rodinou zdraví! Je to tak?

Obávate sa ochorenia v nevhodnú dobu?
 
Riešenie sa volá Colostrum

Preháňam? Ani náhodou!

Colostrum rýchlo a bez liekov vyrieši problém s prechladnutím a boľavým hrdlom. Pomôže zvládnuť chrípku a horúčku. Vďaka colostru budete nakoniec môcť odísť na dovolenku, aj keď deň pred odchodom mal syn horúčku 38.

Že to nejde? Prečítajte si, ako pomohlo pri chrípke mladému futbalistovi.
 
Ušetrite miesto v batožine

Viem, ďaleko od domova musíte byť pripravení na všetko. Aj na horúčku, preto tie škatule s tabletkami, aj na hnačku – čierne uhlie, radšej viac, človek nikdy nevie. Ešte zopár liekov na alergiu, čo keď náhodou sa zase prejaví alergia.... A vy ste si chceli zobrať tie nové pohodlné sandálky k sukni na prechádzky do mesta po celodennom slnení ....nezmestili sa a vy ste ich s ťažkým srdcom museli nechať doma.
 
Colostrum pomôže pri horúčke aj hnačke, potlačí alergické prejavy.

Dokáže toho oveľa viac, vy ale chcete len príjemne a hlavne v zdraví prežiť dovolenku, ktorú ste plánovali od Vianoc. Preto si tie sandálky kľudne do batožiny pribaľte.

Ak chcete vedieť o colostre viac, kliknite tu.
 
Prevencia je účinnejšia ako liečba

Nemusíte čakať, kým choroba prepukne! Nečakajte, kým vám pokazí dovolenku. Predbehnite chorobu a užívajte colostrum preventívne.

Pozor však na jeho kvalitu. Chcete predsa dovolenku a leto bez komplikácií a ťažkostí. Ak vás to zaujíma, prečítajte si, čo musí spĺňať kvalitné colostrum.


                                                  
 

Prajem vám veselé, príjemné a zdravé leto!!
 

Viera Samselyová

info@zdravie-z-prirody.skAk sa vám článok páči, označte, že sa vám páči kliknutím na tlačítko pod článkom. Ak chcete pomôcť známym, aby si aj oni pomohli, zdieľajte ho.comments powered by Disqus
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky