Aloe Vera - blog o zdraví
Blog
Zdravie z prírody
>

Aloe Vera - Blog - príbehy - Zdravie z prírody

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Potrebujete pomôcť pri onkologickom ochorení?

Publikoval Viera Samselyová v Aloe Vera · 6/8/2014 09:10:13
Tags: VS
Rakovina je tak závažné ochorenie, že vie prevrátiť život chorého človeka úplne naruby. Práve preto je potrebné o nej hovoriť, aby každý vedel, že pomoc existuje. Uvádzam slová priateľky, ktorá sa chce o svoju skúsenosť podeliť.

Pichá vás pri športe v kolene alebo členku?

Publikoval Viera Samselyová v Aloe Vera · 6/6/2014 11:25:00
Tags: VS
Poznáte ten pocit, keď sa začínate hýbať po zimnom období "nič nerobenia" a nejak vás pichá v kolenách? Alebo máte ten pálivý pocit, tlak a podobne? Potom je tento článok práve pre vás.

Máte pocit ťažkých nôh?

Publikoval Viera Samselyová v Aloe Vera · 26/5/2014 22:42:07
Tags: VS
Máte pocit ťažkých nôh alebo kŕče v nohách aj v noci? Neodkladajte riešenie. Ide to aj prírodnými produktami. Prečítajte si nielen moju skúsenosť a pomôžte si aj vy.

Svalovica nemusí trvať tri dni

Publikoval Viera Samselyová v Aloe Vera · 8/9/2013 20:58:23
Tags: VS
V dnešnom uponáhľanom svete nemáme toľko času pre seba, ako by sme možno chceli. A tak keď si ho sem-tam urobíme, tak sa vrhneme na to, čo nám chýba s prílišnou intenzitou.

Cievy a ich kondícia

Publikoval Viera Samselyová v Aloe Vera · 30/8/2013 18:19:03
Tags: VS
Spomenula som si, ako môj ocko hovorieval na kontrole v ambulancii cievneho lekára: „Pán doktor, nemáte takú kefku ako na fľaše aj na cievy? To by som potreboval!“

Príroda porazila chémiu

Publikoval Vladimír Baránek v Aloe Vera · 21/8/2013 16:01:00
Tags: VB
Aloe Vera Gél ma zbavil liekov a doprial mi novú kvalitu života. Moje skúsenosti s doplnkami firmy LR sa začali vo februári roku 2010. Môj motív začať piť Aloe Vera Gél bol ekzém po celom tele. Začalo to na nohe a odtiaľ sa ekzém šíril nezadržateľne po celom tele. Skúmal som, čo to spôsobuje, ale za zhruba 8 mesiacov som na to neprišiel. Ekzém sa širil ďalej a zhoršoval. Keď som začal piť Aloe Vera Gél, ekzém sa mi na zhruba 3-4 dni zhoršil. Nakoľko som bol poučený, že je to prirodzená reakcia, pokračoval som v pití a potom to začalo.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky