Aloe Vera - blog o zdraví
Blog
Zdravie z prírody
>

Natiahnuté šľachy v členku - Blog - príbehy - Zdravie z prírody

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Natiahnuté šľachy v členku

Publikoval Vladimír Baránek v Úrazy, zranenia · 30/3/2014 13:44:19
Tags: VB

Pomohol som sebe, pomôžem aj Vám

Pred 12-timi rokmi som mal úraz. Pri futbale som bol podrazený tak nešťastne, že som mal roztrhnuté šľachy v ľavom členku
. Ako som sa neskôr dozvedel, ošetrujúci lekár mi dal dole sadru príliš skoro. Už po 14-tich dňoch. Neskôr mi iný lekár povedal, že s tým členkom už budem mať problémy. A veru mal pravdu. Dlhé mesiace som laboroval s týmto zranením. Aj po "vyliečení", som mal po každej záťaži bolesti a problém chodiť.
Až do doby, kým som nepochopil, že chondroprotektíva pomáhajú  regenerovať aj šľachy. Po užívaní prípravkov s chondroprotektívami, moje ťažkosti s členkom pominuli.
Od februára 2010 som pravidelne 2-3 krát v roku užíval špeciálny Aloe Vera gél s chondroprotektívami a kolagénom
. Je to jedinečný produkt na regeneráciu chrupaviek a šliach.  lt Aloe Vera užívam pravidelne od februára 2010, ale v poslednom čase to boli iné varianty a na Aloe Vera s chondroprotektívami a kolagénom som akosi dlhšie zabudol.

Minule ma kamarát zavolal nečakane hrať tenis v utorok a v stredu som mal svoj pravidelný termín. Vo štvrtok sa stalo to, na čo som už zabudol. Nemohol som stúpiť na ľavú nohu. V členku som mal ukrutnú bolesť, noha sa mi podlamovala. Na nešťastie som bol štvrtok, piatok služobne v Bratislave. Musel som pretrpieť dva dni a k tomu ešte cestu domov, keď každé zošliapnutie spojky mi spôsobovalo veľké bolesti. V sobotu nad ránom, po príchode domov som hneď nasadil intenzívnu liečebnú kúru. 2 kapsle kvalitného colostra,
50 ml špeciálneho Aloe Vera gélu na kĺby a šľachy a povrchovo na členok Aloe Vera gél s MSM a výťažkami z ďalších rastlín. V sobotu som to zopakoval 3 krát a v nedeľu som už mohol našľapovať tak, že nezasvätený pozorovateľ nevedel, že mám nejaké ťažkosti. Bolesti ešte boli, ale už sa to dalo zniesť. V nedeľu som opäť zopakoval 3 krát kúru s colostrom a Aloe Vera gélom a v pondelok ma čakala odmena. Mohol som chodiť bez bolesti v členku.  Colostrum  som od utorka vysadil a fľašu  Aloe Vera gélu som postupne dopil.
Tenis hrávam pravidelne ďalej bez bolesti v členku :)


Vladimír Baránek, 0905 534221, vbaranek@barimpexpo.sk


comments powered by Disqus
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky