>

Brožúra Dokonalý plán - Zdravie z prírody

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Brožúra Dokonalý plán

Ako schudnúť

Dokonalý plán ako schudnúť. Vynikajúca príručka Mgr. Matúša Lajčáka. Chcete schudnúť? Dokonalý plán Vám pomôže pochopiť zákonitosti Vášho tela. Preštudujte si dokonalý plán a chudnutie bude hračkou.


O príručke

Keď som bol malý a mal som si vo svojej izbe urobiť poriadok, väčšinu vecí som nahádzal a schoval pod posteľ. Na prvý pohľad bola izba uprataná, ale pod posteľou vznikal nový svet. Jeho obyvatelia boli chuchvalce prachu, angličáky, legové kocky, špinavé ponožky, papieriky, ohryzok z jablka, vysušená šupka z pomaranča. S Vašimi pokusmi schudnúť je to podobné, upracete, ale nepozriete sa pod posteľ. Chcete cítiť sviežosť a namiesto toho Vás prenasleduje silnejúci zápach. Táto kniha sa pozrie s Vami pod posteľ, vyzametá odtiaľ všetok prach, vyhodí smeti, operie, uloží veci na miesto, aby ste sa Vy mohli konečne cítiť vo svojom tele sviežo a zdravo.


Práve sa Vám dostal do rúk „návod“ ako sa zbaviť bez hladovania a navždy nadbytočných kilogramov. Všetko čo na nasledujúcich stranách nájdete mám overené v praxi a funguje to. Mám to overené na klientoch, ktorí mali do 30 rokov a potrebovali schudnúť len 3 – 4 kilá, mám to overené taktiež na klientoch, ktorí sú už vekom pred dôchodkom a za ten čas sa im tukové zásoby zväčšili o 15 – 20 kíl. Mám to overene na mužoch, na ženách, na športovcoch, aj na tých, ktorým sa pri predstave pohybovej aktivity robí husia koža. Má to však aj jedno veľké ALE! Tento postup funguje, ALE musíte sa ním riadiť. Veľa ľudí nemá rado slovo MUSÍTE, ale predstavte si , že ste športovec, ktorý chce vyhrať olympijské hry, tak jediná cesta, ktorá Vás tam dovedie je tá, že MUSÍTE trénovať. Každá výhovorka, alebo snaha o uľahčenie si podmienok Vás len oddialia od Vášho cieľa. Dobrá správa je, že postup, ktorý Vám na nasledujúcich stránkach ukážem, Vás nebude trápiť hladom, ani úmorným potením sa v telocvičniach (ak k tomu nemáte vzťah). Ukážem Vám pár malých zmien a princípov, ktoré, ak ich uplatníte, Vám vyhrajú Váš boj s nadváhou a prinesú novú kvalitu do života.


Mgr. Matúš Lajčák


V tejto príručke je názorne, aj pre laikov pochopiteľne vysvetlené ako funguje naše telo, prečo priberáme a ako schudnúť tak, aby to bolo udržateľné. Dokonalý plán nie je diéta. Dokonalý plán je návod ako schudnúť tým, že dostaneme naše telo opäť do rovnováhy.


Ing. Vladimír Baránek 
 

Chceš videá ako chudnúť?

Nechaj kontakt
 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky