>

Rozhodnutie - Zdravie z prírody

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Rozhodnutie

Ako schudnúť > Schudla som 10 kg
Vianočné kilá naviac

Stalo sa to aj Vám? Vianoce - čas pokoja. Mám ich veľmi rada, lebo tým pokojom sa nabijem na celý ďalší rok. Ale ruku na srdce, trochu sa podpíšu na našej postave. Niekomu viac, niekomu menej. Moje kilá naviac boli už z predvianočného obdobia, ale rozhodla som sa s tým niečo urobiť. Jednoducho som sa rozhodla zbaviť sa prebytočných kilogramov Podelím sa s Vami o moju skúsenosť krok po kroku.

 
Upratovanie

Ako Ste sa dozvedeli na predchádzajúcich stránkach, najdôležitejšie je začať upratovaním. Telo je potrebné na chudnutie najprv pripraviť.
Ja som začala som krátko po sviatkoch. Dodávala som telu minerály vo forme kvalitného doplnku výživy, pila veľa tekutín (čistiaci čaj a čistá voda) a sledovala som si denne Ph ranného moču. Postupne sa telo začalo zbavovať uložených kyselín a prestalo viazať vodu. Niekedy sa stane, že iba stratou vody, ktorú telo viaže, aby zriedilo uložené kyseliny, schudnete 1-2 kilá. Je to individuálne, napríklad mne sa teraz moja hmotnosť odkyslovaním neznížila.

Zamyslela som sa nad svojim jedálničkom. Postupne som zmenšovala množstvo  príloh na tanieri - zemiakov, bielej ryže, bielych cestovín a nahradila som ich väčším množstvom zeleniny. A viete čo som vylúčila úplne? Sladké jedlá - zákusky, cukor (aj v káve), sladkosti, cukríky ...

Keď sa stalo, že som mala 3 dni po sebe Ph 7, mohla som začať chudnúť.

Rozhodli ste sa tiež očistiť svoje telo od toxínov ? Napíšte mi, rada Vám poradím.

Viera Samselyová


 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky