>

Vyhodnotenie testu - Zdravie z prírody

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Vyhodnotenie testu

1. Výsledok 25 - 33 bodov :

Ste mimoriadne silne vystresovaný(á). Ste pod silným tlakom a je pre vás veľmi ťažké vypnúť a oddýchnuť si. Problémy ako slabá koncentrácia, žalúdočné ťažkosti, poruchy spánku alebo časté vyčerpanie sú pre vás takmer na dennom poriadku. Alebo patríte k mimoriadne ctižiadostivým a na výkon orientovaným jedincom, ktorí tieto príznaky často zatlačia do úzadia, alebo ich vôbec nevnímajú. Vysoká úroveň stresu škodí vášmu telu viac, ako si myslíte. Musíte okamžite urobiť protiopatrenia, aby ste znížili úroveň stresu a zároveň zlepšili svoj fyzický a duševný výkon!

Potrebujete nutne neutralizovať stres. Volajte 0905 534221, alebo píšte na stres@zivnostnik.net.

2. Výsledok  16 - 24 bodov :

Ste silno vystresovaný(á). Bez toho, aby ste to spozorovali, vaše telo a psychika sú v strese, ktorý sa prejavuje ako vyčerpanie, nevoľnosť, žalúdočné ťažkosti alebo slabšia schopnosť sústredenia. Mali by ste ihneď urobiť protiopatrenia, aby ste zmiernili prejavy stresu a zlepšili svoj fyzický a duševný výkon. Nečakajte s tým príliš dlho.

Je najvyšší čas. Volajte 0905 534221, alebo píšte na  stres@zivnostnik.net .

3. Výsledok 8 - 15 bodov :

Ste vystresovaný(á). Vo všedné dni sa cítite preťažený(á). Občas musíte zvládnuť veľa vecí. Nie vždy sa vám darí dopriať si odpočinok a uľaviť tak svojmu telu. Snažíte sa vždy nájsť pre seba dostatok času a načúvať stresovým signálom svojho tela. Príznaky ako žalúdočné ťažkosti, poruchy spánku a sústredenia berte vážne a urobte protiopatrenia. Len tak zlepšíte svoj fyzický a duševný výkon, aby ste splnili každodenné rastúce požiadavky.

4. Výsledok  0 - 7 bodov :

V podstate ste uvolnený(á) a stres proti vám nemá žiadnu šancu. Dokážete zvládnuť svoje denné povinnosti bez stresu a preťaženia. Snažte sa, aby to tak ostalo aj naďalej a aby zaťaženia nebolo viac. Každopádne sa o seba starajte, aby ste naďalej mohli čeliť novým výzvam.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky